Richard Bona & Alfredo Rodriguez na czterech koncertach w Polsce

Richard Bona, Alfredo Rodriguez i Pedrito Martinez wystąpią w Polsce w ramach cyklu Marcina Kydryńskiego "Siesta w Drodze", a także na Gdańsk Lotos Siesta Festival oraz Szczecin Music Fest. Koncerty odbędą się w kwietniu i listopadzie 2020. 
Maria Emilia po raz pierwszy w Polsce

Maria Emilia, nowe objawienie w sztuce fado, wystąpi w Polsce w lutym 2020 roku z dziewięcioma koncertami. W ramach cyklu "Siesta w Drodze" odwiedzi Łomianki, Poznań, Wrocław, Bielsko-Białą, Lublin, Łódź i Sanok. 
Anna Maria Jopek wystąpi jako gość specjalny koncertu Stinga

Jak wcześniej ogłoszono, Sting: My Songs powróci do Polski tego lata na wyjątkowy koncert na PGE Narodowym w Warszawie 25 lipca. Dziś Cherrytree Music Company i Live Nation potwierdziły, że Anna Maria Jopek będzie gościem specjalnym występującym przed Stingiem.
Pat Metheny z 6 koncertami w Polsce już w czerwcu!
Z początkiem czerwca 2020 roku fenomenalny gitarzysta Pat Metheny ruszy w swoją najdłuższą trasę koncertową po Polsce w ramach cyklu Marcina Kydryńskiego "Siesta w drodze".
Przestworza - nowy projekt muzyczny Anny Marii Jopek

8 marca Anna Maria Jopek wraz z 10-cio osobowym zespołem wyruszy w trasę koncertową, podczas której wystąpi w 9. miastach, m.in. w Szczecinie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Projekt, zatytułowany „Przestworza”, to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to s...